Kobierzec Ślubny

Serwis Ogłoszeń Ślubnych

Tomasz Michalak - Fotografia Ślubna Kluczbork

Wskazówki:
Opis:

Ślub to często najważniejsze wydarzenie w naszym życiu dlatego z tak wielką pieczołowitością podchodzimy do jego planowania. I bardzo ważne jest, żeby wszystkie jego elementy składowe były na najwyższym poziomie. Wszyscy potem pamiętają czy jedzenie było smaczne, czy zespół świetnie rozbawił towarzystwo i czy fotograf był równie barwną i wesołą postacią, dzięki której wszyscy pozowali z uśmiechem czy tylko cichym rzemieślnikiem, który coś tam pstrykał.

 Gwarantuję, że jak wszyscy moi dotychczasowi klienci będą Państwo bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy ze mną jak też z efektu końcowego. A ponieważ jestem bardzo komunikatywną osobą sprawiam, że ludzie chętnie pozują do moich zdjęć :)

Każde zlecenie traktuję indywidualnie, trafiając w gust i preferencje klientów. Jako fotograf szukam wrażliwości w człowieku, jego uśmiechu, błysku szczęścia w oku i prawdziwych emocji. Moje zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy z pasją i pomysłowością – pozwalają tworzyć mi fotografię nieszablonową.Jeśli więc pragniecie  niebanalnych zdjęć wykonanych z pełnym zaangażowaniem to trafiliście pod właściwy adres.

 Zapraszam również na mojego Fanpaga: facebook.com/michalaktomasz

 Fotografia Ślubna Kluczbork, Olesno, Namysłów, Praszka, Byczyna, Wołczyn, Opole, Wieluń ...

SPRAWDŹ OFERTĘ:

http://michalaktomasz.com

mail: michalaktomasz1@wp.pl

tel: 608139929

 

Miejsce na Twoją REKLAMĘ

Miejsce na Twoją Reklamę

Miejsce na Twoją Reklamę

Masz problemy z zamieszczeniem oferty lub znalezieniem usługodawcy dla siebie zadzwoń postaramy się pomóc !!!

Więcej


Reklama modułowa

Kobierzec Ślubny

Współpraca

Udostępniamy powierzchnię reklamową dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Dowolny czas prezentacji reklamy w wybranym przez Państwa miejscu serwisu

Przejrzyste warunki zamieszczenia reklamy.

Serwis www.kobierzecslubny.pl dedykowany jest branży ślubno - rozrywkowej, a w szczególności dla firm świadczących szeroko pojęte usługi ślubne począwszy od dekoracji ślubnych po oprawę muzyczną. Stanowiąc rodzajową platformę wymiany informacji pomiędzy usługodawcami i klientami. Kobierzec ślubny jest bliźniaczym serwisem dla twojslub.info.pl. Serwisu istniejącego na rynku od 2009 roku. Od ponad 4 lat publikujemy dla Państwa bezpłatnie ogłoszenia branży ślubnej. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów postanowiliśmy zmodernizować nasz serwis wprowadzając pewne ułatwienia w zamieszczaniu ogłoszeń, jak również wprowadzając więcej miejsca dla reklam modułowych.

Portal www.kobierzecslubny.pl poszukuje osób do stałej współpracy w zakresie pisania artykułów oraz zbierania informacji, nowości dotyczących branży  ślubnej.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@kobierzecslubny.pl.

Prosimy tytułować wiadomości "Praca w portalu, redaktor KS".

Nie wymagamy doświadczenia w pisaniu artykułów, prosimy o przesłanie kilku prac przykładowych prosimy wysyłać na adres biuro@kobierzecslubny.pl. Oferujemy wynagrodzenie za aktywny udział w tworzeniu portalu, możliwość rozliczeń na podstawie umów o dzieło. Więcej informacji pod adresem email biuro@kobierzecslubny.pl

Nie czekaj , Dołącz do nas !!!

Reklama w serwisieKobierzec Ślubny

dlaczego www.kobierzecslubny.pl ?

Czym różnimy się od innych podobnych serwisów ?
  • zamieszczenie ogłoszenia zajmuje tylko chwilę,
  • udostępniamy gościom naszego serwisu wszystkie dane adresowe,
  • oferujemy  wyszukiwanie ofert wg. geolokalizacji,
  • rejestrując się w serwisie możesz zarządzać wieloma ogłoszeniami,
Zarejestruj się